Targi, targi i po targach.

Wczoraj dobiegła końca najważniejsza impreza dla polskiego handlu online, jaką bez wątpienia była prezentacja ofert wystawców na przestrzeniach wystawienniczych Stadionu Narodowego. Jak zawsze mnóstwo firm, jeszcze więcej odwiedzających, a wszyscy połączeni chęcią postępu i niesamowitą energią do pracy nad swoimi biznesami.

2013-09-23 18.07.23

Impreza po raz pierwszy miała formę dwudniową. Pierwszy był czasem dla samych wystawców, którzy mieli szansę na zapoznanie  się ze swoimi ofertami i możliwość poszukania rozwiązań, którymi można by było sobie wzajemnie pomóc. Musimy przyznać, że nie tylko oni odnajdywali znaczne korzyści w skorzystaniu z naszych tanich przelewów online, ale też my byliśmy zaskoczeni nowatorskimi rozwiązaniami i widzieliśmy potencjał ich zastosowania w działalności Espago.

Dzień zakończył powszechnie lubiany i ceniony przez wszystkich wystawców wieczorek branżowy:) Poza niepowtarzalną atmosferą, ważne było dla nas również wyróżnienie Espago jaki jednej z firm, które oferują najlepsze na polskim rynku rozwiązania płatnicze. Dyplomem chwalimy się na jednym ze zdjęć:)

Wczorajszy dziań był otwarty dla zwiedzających. Bardzo dobrze podsumowaliśmy go w wywiadzie dla telewizji targowej. Wielu odwiedzających było w szoku, kiedy opowiadaliśmy im o naszych Przelewach Espago, jeszcze lepiej było po obliczeniu zysku, który będą mieli po wdrożeniu owego systemu. Przelewy cieszyły się zdecydowanie największym powodzeniem,  wielu rozmówców interesowały również Płatności Cykliczne, które są najlepszym rozwiązaniem do internetowego rozliczania abonamentów i subskrypcji.

2013-09-23 15.44.462013-09-24 13.01.56

2013-09-24 10.22.362013-09-24 15.42.45

Mało było momentów, w których ktoś z ekipy Espago nie przedstawiałby kolejnej osobie naszej oferty i korzyści dla konkretnego biznesu, który już funkcjonuje lub jest dopiero w planach. Często na prawdę szczęka opada kiedy słucha się o usługach, które są już w zasadzie za zakrętem, będą startowały za tydzień, miesiąc czy w przyszłym roku. Widać zdecydowany postęp, jeśli chodzi o myślenie ludzi o e-biznesie. Nie tylko w kontekście pomysłów, ale i zaangażowania.

Widocznie wzrósł przedział wiekowy odwiedzających imprezę. Rozmawialiśmy zarówno z młodzieżą, jak i z osobami starszymi, które np. już w tej chwili pracują nad otwarciem swojej prowadzonej od lat kwiaciarni w wersji online. Bardzo budujące i miłe, ponieważ po części to dzięki nam, jak i innym wystawcom ten postęp jest zauważalny.

Jak zawsze mamy mnóstwo kontaktów do przyszłych klientów, jednak tym razem wydaje się, że trafiliśmy z nasza ofertą w samo sedno! Za każdym razem kiedy wystawiamy się na targach nasza oferta jest coraz lepsza i  na pewno nie należy się spodziewać, że się to zmieni!:)

Zapraszamy do zapoznania się z zaletami naszych rozwiązań i poznania korzyści, które oczarowały odwiedzających V edycji targów eHandlu. Zapraszamy na espago.com

Nie zapomnijcie również o naszej akcji społecznej na warzywko.espago.com Nie raz pokazywaliśmy tę platformę testową obrazując sposób działania przelewów od strony klienta końcowego.

2013-09-24 17.06.43

Komentowanie jest zablokowane.