Startuje warzywko.espago.com

Informując wszystkich o Przelewach Espago oraz naszej dobroczynnej akcji odbywającej się na korki.espago.com nie raz pisaliśmy, że nie jest to nasz jedyny projekt o takim charakterze. Dziś prezentujemy drugą inicjatywę, której beneficjentem jest, tak jak w poprzednim wypadku, Stowarzyszenie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

warzywka-espago_1
Klienci korzystający z naszych Płatności Cyklicznych często mają biznesy, które wciąż wydają się budzić zdziwienie. Chodzi o regularną wysyłkę karmy dla psa czy próbek kosmetyków. Chcąc stworzyć środowisko do przetestowania naszych usług (tym razem nie tylko przelewów, ale i płatności kartą) postanowiliśmy zaproponować coś równie niespotykanego. Inspiracją był sklepik mieszczący się nieopodal naszej siedziby. Towar w nim sprzedawany rzadko spotykany jest w sklepach internetowych , i jest to właśnie to, czego szukaliśmy. Zapraszamy  do naszego wirtualnego warzywniaka! 🙂

Na stronie warzywko.espago.com możecie zakupić warzywka, które tak na prawdę są cegiełkami mającymi pomóc podopiecznym naszego partnera. Każda jarzynka jest w jakiś sposób związana ze zdrowiem, co po raz kolejny wprowadza nas w klimat opieki. Zarówno nad najmłodszymi, jak i  nad samym sobą. Mamy nadzieję, że nie jedną osobę odwiedzającą „warzywko” dopadnie nie tylko refleksja nad odżywianiem, ale również nad tym czy aby na pewno wybrała ona najlepszy możliwy system obsługi płatności online. Klienci Espago oczywiście będą mogli w tym przypadku skupić się jedynie na swoim zdrowiu:)

W przeciwieństwie do strony korki.espago.com, na której udostępniliśmy jedynie przelewy, na „warzywku” macie do dyspozycji także płatności kartą. Zapraszamy do zapoznania się z naszym systemem od strony klienta ostatecznego. Mamy nadzieję, że symboliczna kwota, która jest przekazywana w trakcie testowania nie będzie ciężarem, a wręcz spowoduje uśmiech, kiedy otrzymacie podziękowania za wsparcie szczytnego celu.

warzywka-espago_2

Chociaż w naszym sklepie nie sprzedajemy prawdziwych warzyw, to nie widzimy powodu, żeby tego typu biznesy nie odnosiły sukcesów. Tym bardziej, że dzięki niesamowicie niskim kosztom Przelewów Espago to, co wcześniej wydawało się nieopłacalne, może teraz okazać się dochodowym interesem. Mamy nadzieję, że wraz z obecnymi i przyszłymi klientami wykorzystamy nasz wspólny potencjał na polskim rynku e-commerce.

Zapraszamy na warzywko.espago.com

oraz na stronę wciąż trwającej akcji korki.espago.com

Komentowanie jest zablokowane.