Ostatni dzwonek na nagrodę i pomoc dzieciom…

…chociaż oczywiście potrzebujących najmłodszych możecie wspierać zawsze.

Dziś dobiega końca nasza pierwsza w historii akcja charytatywna. Przez ponad miesiąc na stronie korki.espago.com udostępnialiśmy do testowania bramkę do płatności systemu Przelewy Espago. Sprawdzenie jej działania odbywa się poprzez przelanie symbolicznej kwoty na cele Stowarzyszenia AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, które wspiera edukację najmłodszych:)

akcjakorkibanner

Zebraliśmy wiele pochlebnych opinii – zarówno od ludzi zainteresowanych samym systemem, którym przy każdej okazji pokazywaliśmy wspomnianą stronę, jak i tych po prostu doceniających naszą inicjatywę. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Zarówno Wam jak i naszemu partnerowi.

Jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu korków piłkarskich, które są nagrodą rozlosowywaną wśród uczestników to macie na to jeszcze tylko kilka godzin. Konkurs kończy się o godzinie 20:00.

Przypominamy, że trwa obecnie nasza druga akcja stworzona bardziej na nutę „healthy lifestyle”. Mowa oczywiście o stronie warzywko.espago.com, na którą serdecznie zapraszamy. Możecie na niej poczytać o zbawiennych właściwościach pomidora czy cebuli oraz przetestować zarówno nasze przelewy internetowe jak i płatności kartą online.

Komentowanie jest zablokowane.