Nagroda za dobre serce

 Kilka dni temu zakończyliśmy pierwszą w historii Espago akcję społeczną zatytułowaną „Korki” ,poprzez którą każdy mógł wesprzeć symboliczną złotówką szczytny cel jakim jest pomoc potrzebującym dzieciom. W ramach zorganizowanej inicjatywy współpracowaliśmy z Stowarzyszeniem AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, które zajmuje się wspieraniem edukacji najmłodszych, nieposiadających szansy na naukę w odpowiednich warunkach. Dzięki naszemu wspólnemu przedsięwzięciu zebraliśmy środki, które pomogą zrealizować cele i aspiracje dzieci, które tego potrzebują.

Zrzut ekranu 2013-09-27 (godz. 15.13.28)
Dodatkowo, każdy kto odwiedził oficjalną stronę akcji miał szansę przetestowania naszych nowych Przelewów Espago, które w szybki i efektywny sposób usprawniają proces obsługiwania płatności. Najniższy koszt na rynku, prosta nawigacja, atrakcyjna wizualność, oraz łatwość użytkowania, to  tylko nieliczne z zalet naszego rozwiązania płatniczego.  Powodem dla którego stworzyliśmy „Korki” głównie była chęć pomocy w edukacji najmłodszych, natomiast pośrednio chcieliśmy także pokazać zainteresowanym jak w praktyce działają oferowane przez nas Przelewy, aby już od początku sprawdzili na własnej skórze, jak to wygląda.

W ramach funkcjonowania korki.espago.com  zorganizowaliśmy specjalny konkurs,  w którym do wygrania były nowoczesne korki piłkarskie. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy ogłosić zwycięzce, któremu los wynagrodził dobre serce, jest nim Pan Michał Pilarski!! Serdecznie gratulujemy 🙂 Sponsorem profesjonalnego obuwia jest firma R-GOL.com.Mamy nadzieję, że wygrana przyczyni się do aktywnego wypoczynku oraz pogłębiania piłkarskich pasji. Ze zwycięzcą skontaktowaliśmy się drogą mailową.

nowelogoap_thumb

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie, chcielibyśmy serdecznie podziękować, Wy również zdobyliście cenną nagrodę jaką jest radość oraz uśmiech dzieci, dla których los nie jest łaskawy. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze wesprzeć nasze przedsięwzięcie to zapraszamy na stronę korki.espago.com, na której nadal można wspomóc edukację najmłodszych.Śledźcie nasze akcje i inicjatywy, o których piszemy w zakładce /mydlaziemi, może uda nam się w przyszłości pomóc wielu potrzebującym.

Komentowanie jest zablokowane.