Espago nominowane w konkursie Ekomersy 2013!

ekomers2013 (1)

Espago znalazło się wśród nominowanych do tegorocznej edycji Ekomersów. Jest to nagroda przyznawana firmom z branży eCommerce, które swoimi produktami i usługami wyjątkowo wyróżniają się na tle konkurencji. Konkurs podzielono na 8 kategorii, a w każdej z nich konkuruje ze sobą 5 firm. Espago jest nominowane do nagrody Ekomers 2013 za „Najlepsze rozwiązanie płatnicze”.

Jako produkt konkursowy zgłosiliśmy Przelewy Espago, które po wstępnej ocenie zyskały uznanie w oczach jury. Biorąc pod uwagę znaczenie naszego rozwiązania dla rynku e-commerce sądzimy, że nie mogło go zabraknąć w zaszczytnym gronie najlepszych. Jesteśmy dumni, że pomimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku zdołaliśmy przygotować kolejny produkt, który na pewno znajdzie swoje miejsce w handlu online. Więcej informacji o Przelewach Espago znajdziecie tutaj.

Jeśli zapoznałeś się już ze szczegółami naszego nowego produktu lub jesteś już naszym klientem to na pewno wiesz, że pretendowanie Przelewów do miana najlepszego rozwiązania z zakresu płatności online nie jest przypadkowe.  Mamy nadzieję, że zarówno Wasze głosy, jak i  werdykt jury przyczynią się do słusznej wygranej Espago.  Głosowanie odbywa się na stronie ekomersy.pl i potrwa jeszcze do 19 września. Uroczysta ceremonia wręczenia nagród odbędzie się podczas V Targów eHandlu odbywających się 23 i 24 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oczywiście, jednocześnie zapraszamy Was na nasze stoisko! 😉

Dziękujemy za głosy oddane na ekomersy.pl.

Pozdrawiamy

Zespół Espago

Komentowanie jest zablokowane.