Espago /mydlaziemi

Niedawno po raz pierwszy w promocji usług Espago postanowiliśmy zmaksymalizować  korzyści płynące ze skorzystania z nich nie tylko dla naszych klientów, ale również w pewnym sensie dla nas wszystkich. Zaangażowaliśmy się (a w zasadzie stworzyliśmy) akcję charytatywną, która pokazuje działanie Przelewów Espago i jednocześnie wspiera edukację dzieci, które mają z nią problem. Działania prowadzone na korki.espago.com i warzywko.espago.com nie dobiegły jeszcze końca a już wiemy, że obrany przez nas kierunek był dobry. Wynika to nie tylko z efektów biznesowych, ale też  naszego zadowolenia z tego, że zrobiliśmy dla kogoś coś dobrego. Uśmiech rodzi uśmiech:)

miydlaswiataimg

Dlatego postanowiliśmy, że działalność, w której Espago w swojej codziennej pracy może przy okazji komuś pomóc stanie się od teraz standardem. Na naszej stronie internetowej espago.com uruchomiliśmy dział /mydlaziemi, w którym będziemy opisywać naszą działalność społeczną. Już dziś możecie na niej przeczytać o prowadzonych przez nas dotychczas akcjach oraz filozofii, która nam w tym towarzyszy.

Zachęcamy wszystkich do udziału nie tylko w inicjatywach Espago, ale i wszystkich, które nic nie kosztują a mogą komuś pomóc. Jeśli odwiedzicie /mydlaziemi to przy okazji sprawdźcie także ile możecie zyskać wybierając Przelewy Espago. Konkretną sumę poznacie korzystając z naszego kalkulatora kosztów obsługi płatności online.

Komentowanie jest zablokowane.