Przetestuj Przelewy Espago, pomóż potrzebującym!

System płatności online jest produktem, o którego atrakcyjności decyduje szereg cech. Każda z nich ma inne znaczenie przy podejmowaniu decyzji o wyborze dostawcy najlepszego rozwiązania.  Na przykładzie naszych nowych Przelewów Espago możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że są produktem, który pomimo tego, że stanowi jednolite, spójne środowisko, to w jego projektowaniu wzięliśmy pod uwagę potrzeby skrajnie różnych klientów. Zarówno tych, biorących pod uwagę w pierwszej kolejności  koszt obsługi, jak i bardziej zaawansowanych, doceniających znaczenie dopracowanej ścieżki zapłaty wpływające na komfort ich klientów.

akcjakorkibanner

Niektóre zalety Przelewów Espago możemy przedstawić przytaczając fakty i wyliczenia, jednak doświadczenia odwiedzającego stronę internetową związane są też z tym, jak dobrze się na niej czujemy. Łatwość przejścia przez cały proces, orientacyjne rozmieszczenie elementów i atrakcyjność wizualna muszą być doświadczone na własnej skórze.  Nie chcąc odsyłać zainteresowanych do działających sklepów, które już cieszą się zaletami Przelewów, postanowiliśmy stworzyć dla nich środowisko testowe. Nie da się pełni sprawdzić jak działa system płatności online bez faktycznego przelania pieniędzy, prawda?

Prosty problem przekształciliśmy w realizację ważnej idei. Skoro możemy komuś pomóc, to dlaczego nie mielibyśmy tego zrobić? Tak pojawiły się plany na projekty dwóch stron, które prezentują zalety Przelewów Espago i jednocześnie wspierają szczytną inicjatywę. Dziś startujemy z pierwszą z nich, czyli korki.espago.com.korki

Sądzimy, że przyjmowanie jakichkolwiek pieniędzy w efekcie testowania naszego systemu przez zainteresowanych ludzi nie byłoby w porządku, więc cały dochód, który zostanie wygenerowany na stronie zostanie przekazany na cele Stowarzyszenia AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Stowarzyszenie wspiera edukację dzieci, którym los nie daje szansy na naukę w takich warunkach, na jakie każdy młody człowiek zasługuje. Dodatkowym smaczkiem jest osadzenie akcji w klimacie najpopularniejszego w Polsce sportu, czyli piłki nożnej. Każdy kto przyłączy się do akcji weźmie udział w losowaniu nagrody, jaką jest profesjonalne obuwie do piłki nożnej. Mamy nadzieję, że zmotywuje to któregoś z naszych potencjalnych Klientów do aktywnego wypoczynku po zakończeniu dnia pracy w „ekomersie” 🙂

akademiaprzyszloscibanner

Już dziś zapraszamy do testowania Przelewów Espago na www.korki.espago.com. Przekazanie symbolicznej złotówki na potrzebujących jest według nas  dodatkową korzyścią płynącą z zapoznania się z systemem, z którego będą korzystać Klienci najlepszych sklepów online w Polsce:)

Ofertę dotyczącą Przelewów Espago znajdziecie pod adresem espago.com/pl/transfers

Komentowanie jest zablokowane.