Espago w Chicago!

 

see You in chicago

Już w czwartek weźmiemy udział w największej konfernecji technologicznej w Środkowych Stanach Zjednoczonych – TechWeek Chicago 2013. W budynku Merchandise Mart w raz z nami ponad 2000 firm z całego świata będzie miało szanse zaprezentować swoją ofertę.  Trzydniowe wydarzenie ma na celu pokazanie wielotysięcznej rzeszy ludzi ze świata biznesu najlepszych pomysłów firm, które stosunkowo niedawno rozpoczęły swoją działalność.

Podczas Konfernecji zaprezentujemy nasze Przelewy online, które łączą tradycyjną, szeroko wykorzystywaną w Europie metodę płatności z innowacyjnym rozwiązaniem. Polegają one na zastosowaniu nowej technologii łączącej zalety szybkości przekazu środków pieniężnych, raportowania płatności i bezpieczeństwa z bezkonkurencyjnymi kosztami.

Tegoroczny TechWeek w Chicago oferuje odwiedzającym mnóstwo interesujących atrakcji.  Będziemy mieć okazję uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez światowych liderów  branży technologicznej. Firmy takie jak: Motorola, Groupon, Orbits czy WordPress zaprezentują nam swoją drogę do sukcesu. Co więcej będziemy konkurować o tytuł najbardziej innowacyjnego wystawcy na Konfernecji TechWeek Chicago 2013  w ramach konkursu Start-Up City.

Więcej informacji o naszych poczynaniach w Chciago, będziecie mogli znaleźć na naszym Blogu 🙂

 

TW2013_badge_launch

techweek.com

Komentowanie jest zablokowane.