To była naprawdę udana impreza… ;)

W piątkowy poranek, niedospani, zmęczeni lecz z uśmiechami na twarzach wspominamy wczorajsze Targi e-Handlu organizowane przez Fundację Polak 2.0. Impreza odbywająca się na Międzynarodowych Targach Poznańskich z roku na rok zaskakuje nas coraz większym bogactwem, zaangażowaniem wystawców i zainteresowaniem handlowców, którzy w coraz liczniejszym gronie zdają sobie sprawę z potrzeby przeniesienia swoich biznesów do świata online.

Ale po kolei… 🙂 Targi e-Handlu były dla nas szczególnie ważne ze względu na premierę naszej nowej usługi – Espago Przelewy. To nasze autorskie rozwiązanie, dzięki któremu nasi Partnerzy będą mogli oferować automatyczne przelewy online, bezpośrednio na swoje konto bankowe, a to wszystko z atrakcyjniejszym oprocentowaniem.

Wiele zainteresowania wzbudziła również oferta płatności online w walutach obcych, a także nasze płatności cykliczne. Często okazywało się, że oferowana przez nas możliwość rozliczania płatności za towary i usługi w formie abonamentowej poprzez jednorazowe potwierdzenie karty (tzw. „one click payments”) jest punktem zapalnym pozwalającym oferować towary opłacane dotychczas przelewem.

Równie istotny był dla nas odbiór naszej nowej strony www, która zebrała wiele ciekawych opinii i sugestii. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i mamy nadzieję, że podczas przyszłych targów będziecie kolejnymi klientami, których opinie będziemy mogli zacytować na stronach naszych materiałów promocyjnych 😉

Wiele dobrego można powiedzieć także o pozostałych wystawcach. Część z nich odwiedziliśmy z ofertami współpracy analizując wcześniej ich możliwości, wiedząc, że w naszych usługach mogą znaleźć rozwiązania idealne dla swoich biznesów. Ich oferty, podejście do współpracy i zaangażowanie sprawiły, że z pewnością na pojedynczym kontakcie się nie skończy. Kolejne bezcenne chwile to te, z charakterystycznie przymkniętymi oczami w momencie kosztowania naszego tortu – dzięki Ewelina! 🙂

Bardzo cieszymy się z obecności z Targach e-Handlu nie tylko dlatego, że mogliśmy na nich zaprezentować swoje usługi. Jest to inspirujące wydarzenie, które zapewne z roku na rok gromadzić będzie coraz większą liczbę wystawców i klientów, którzy samą swoją obecność są dowodem na potencjał handlu online i jego świetlaną przyszłość w Polsce. Do zobaczenia w przyszłym roku, o ile nie będziemy mieli przyjemności porozmawiać z wami znacznie wcześniej 🙂 ciao!

Komentowanie jest zablokowane.